Regulamin i prawa autorskie

NOTA PRAWNA

REGULAMIN STRONY

  1. Ubrania i przedmioty wykonane w Pracowni Puffka&Sue są rękodziełem i podlegają standardowemu prawu do zwrotu przysługującemu konsumentowi w przypadku zakupów na odległość (jest to 10 dni od momentu otrzymania przesyłki).
  2. Zwrot odbywa się na koszt kupującego.
  3. Reklamacja dotycząca sposobu wykonania przedmiotu jest możliwa tylko wtedy, gdy przedmiot nie odpowiada powszechnie przyjętym standardom nakazującym zachowanie należytej staranności.
  4. Reklamacje związane z rodzajem tkanin, szwów i wykończenia nie są możliwe. O wszystkie te szczegóły prosimy pytać przed zakupem. Należy również pamiętać, że ubrania szyte w pracowni krawieckiej mają inny rodzaj wykończeń niż ubrania ze sklepów sieciowych.
  5. Zwrot ubrań i przedmiotów wykonanych na indywidualne zamówienie nie jest możliwy.

PRAWA AUTORSKIE

Ubrania szyte w Pracowni Puffka&Sue powstają na bazie autorskich projektów, opracowanych przeze mnie wykrojów i jako takie są chronione prawem autorskim.

Wszelkie naruszenia i próby naśladowania moich prac, layoutów stron, logo, opisów będą zgłaszane i będą podejmowane kroki mające na celu ukaranie naruszyciela na bazie ustawy pwp oraz ustawy o nieuczciwej konkurencji.